درباره ما

مدیران گروه (( گاردو )) از سال ۱۳۸۹ برای اولین بار در ایران در زمینه اجرای روف گــــاردن و فضای سبز، در کلاسی متفاوت و شاخص آغاز به فعالیت نمودند گروه گــــــاردو با تفکری سبز و بهره گیری از به روزترین تکنولوژی و روش‌های اجرایی و استفـــاده از صحیح ترین متریــــــال و مصالح روز دنیا، سعی در ایجاد تغییر در سبک طراحی و مفهوم روف‌گاردن در مارکت ساختمان داشته است.

این راه دشوار نیاز به تحقیقات گسترده و خلق ایده‌های نو و ساختار شکنانه در زمینه طراحی و اجـــــرا داشت که در این سالها با اجرای پروژه‌های متعدد بسیار خاص در این زمینه مفتخر به ارائه‌ی سبکی نو و تحولی بزرگ در این صنعت می‌باشیم. ما به فضای بام به عنوان فضــــایی بسیار مناسب جهت بر طرف کردن نیازهای انسان امروزی که به دلیل سبک زندگی شهری از طبیعت و روح سبز آن محـــــروم مانده است نگاه می‌کنیم که با دیدگاه معماری پایــــدار می‌توان در آن یک محیط دلپذیر و آرام و در عین حال کاربردی همراه با روحـی ســـبز ایجاد نمود تا زمانی حتی کوتاه از فضای خاکــستری زندگی شهری فاصله گرفت. گروه گـــاردو به واسطه داشتن بزرگترین بانک گل و گیاه با مساحتی حدود ۴۰ هکتار قابلیت منحصر به فردی در کاشت گیاهان خاص و عظیــــــم با تنوعی بینظیر دارد که این امر در کنار مـــهندسی با کیفیت پروژه نوید خلق یک اثر هـــنری را میدهد.

مجموعه گاردو با بهره‌‌گیری از مهندسان متخصص و با تجربه در زمینه‌های معماری، عمران، کشاورزی، صنایع، برق و مکانیک این امکان را دارد تا پروژه را از مراحل ابتدایی (بتن سقف) تا زمان کاشت گیاهان و آغاز دوره گارانتی طراحی، اجرا و مدیریت نماید.

5
bg-rt
59802087_2391860640872005_2261611540768445448_n
1
3